hgTJFzSaYRNwp239tAqc4ZLo1BOQR5nEBqJpznDp
1368667

"Dinamo" piedzīvo otro neveiksmi pret Kauņas "City"

Rīgas "Dinamo" trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) "play-off" turnīrā otro reizi pēc kārtas piedzīvoja neveiksmi pret Kauņas "City".

Rīdzinieki viesos ar rezultātu 2:5 (0:0, 2:4, 0:1) piekāpās Kauņas hokejistiem, sērijā līdz trijām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 2-2.

Otrās trešdaļas pirmajās 13 minūtēs "City" izdevās gūt četrus vārtus, kad ripu Rīgas vienības vārtos raidīja Egidijus Binkulis, Pauļus Gribausks, Bogdans Stupaks un Aivars Bendžus.

Pēc četriem ielaistiem vārtiem Kirils Tambijevs rīdzinieku rindās izcēlās ar diviem precīziem metieniem, samazinot "Dinamo" deficītu (2:4).

Izšķirošajā periodā "Dinamo" vārtsargu pārspēja Povils Verenis, palielinot mājinieku pārsvaru līdz trīs vārtiem, un atlikušajā spēles daļā Rīgas hokejistiem vairs neizdevās gūt vārtus, piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas.

Pusfinālā jau iekļuvušas Rīgas komandas "Mogo"/LSPA un "Prizma", kā arī Jelgavas "Zemgale"/LLU.

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām. Sezona jau noslēgusies "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".

LĀB: Patlaban Latvijā trūkst 300 ārstu un 8000 māsu

Patlaban Latvijā trūkst 300 ārstu un 8000 medicīnas māsu, šodien AS "Olainfarm" rīkotajā konferenci "Veselība. Drošība. Farmācija" sacīja Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidente Ilze Aizsilniece.

LĀB vadītāja uzsvēra, ka sociāla un ekonomiska valsts ...

'Nebūs kā Dievs nolaidies ar kausu padusē un kroni uz galvas' – treneris par NHL hokejistiem Latvijas izlasē
ASV Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šobrīd spēlē trīs Latvijas hokejisti, bet pie tās durvīm klauvē vēl vismaz divi. Raidījumā "Aizmugure" ar hokeja treneri Ēriku Miļunu un sporta žurnālistu Jāni Bendziku šoreiz apspriedām to, kuras Latvijas hokeja zvaig...
Vai NHL zvaigznes palīdzēs Latvijai pasaules čempionātā?
Kuri ārzemēs spēlējošie Latvijas hokejisti šopavasar varētu visvairāk palīdzēt izlasei cīnīties par labu rezultātu Rīgā notiekošajā pasaules hokeja čempionātā? Cik lielas cerības izlases kreklā redzēt arī kādu no Latvijas pārstāvjiem NHL? Par to Uldis ...