136859

Ļaudis dedz svecītes un dodas gājienā, pieminot Latvijas brīvības cīnītājus

Cīņās par Latvijas brīvību kritušo karavīru piemiņas dienu – Lāčplēša dienu – šogad 11. novembrī visā Latvijā atzīmē piemiņas vietās un māju logos iededzot svecītes.
Rajevs: Hersonas zaudēšana ir pļauka Putina režīmam
Hersonas zaudēšana ir pļauka Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmam, taču Ukrainas armijai patlaban nav kapacitātes veikt Dņepras šķērsošanu, lai otrajā krastā veiktu uzbrukumus Krievijas spēkiem, aģentūrai LETA atzina Saeimas deputāts, bijušais...
Valsts prezidents Lāčplēša dienā: Izšķirošos brīžos mēs esam vienoti
Latvijas sabiedrībā mēs ikdienā strīdamies, kas ir normāli demokrātijā, bet izšķirošos brīžos mēs esam vienoti. Tā pie Brīvības pieminekļa Rīgā Lāčplēša dienas vakarā Latvijas Televīzijas ziņu speciālizlaidumā sacīja Valsts prezidents Egils Levits.
«Rīga» 3x3 basketbolisti Pasaules tūres posmā Saūda Arābijā droši tiek ceturtdaļfinālā
Latvijas komanda "Rīga" piektdien 3x3 basketbola Pasaules tūres "Masters" posmā Saūda Arābijā pārliecinoši uzvarēja abās spēlēs grupas kārtā un iekļuva ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.