lv
wOlAvHSAblfBm0UneuN914cyTkSvTutIUptHpROX
1333175

Krištopānam trīs vārti PSG uzvarā EHF Čempionu līgas spēlē

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns trešdien Parīzē guva trīs vārtus un palīdzēja Parīzes "Saint-Germain" (PSG) svinēt uzvaru Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas mačā.

Parīzieši savā laukumā ar rezultātu 37:35 (19:24) guva panākumu pār Ungārijas komandu Vespremas "Telekom".

Krištopāns guva trīs vārtus četros metienos.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Elohims Prandi, bet vēl sešus vārtus pievienoja Dominiks Matē. Viesu komandā ar astoņiem precīziem metieniem izcēlās Dragans Pešmalbeks.

Parīzieši ar izcīnītiem 24 punktiem 14 mačos A grupā ieņēma pirmo vietu un jau ir nodrošinājuši vietu ceturtdaļfinālā.

A grupā bez PSG spēlē arī Ungārijas komanda Vespremas "Telekom", Gudmes GOG no Dānijas, "Porto" no Portugāles, Bukarestes "Dinamo", Polijas vienība Plockas "Wisla", Horvātijas vienība "Zagreb" un Vācijas "Magdeburg".

Čempionu līgā 16 komandas sadalītas divās grupās pa astoņām katrā, komandām aizvadot divu apļu turnīru. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet trešās līdz sestās pozīcijas ieguvējas spēkosies astotdaļfinālā.

Krištopāns ar PSG iepriekšējā sezonā Čempionu līgā tika līdz ceturtdaļfinālam, bet par uzvarētāju kļuva "Barcelona", kas pēcspēles metienos pieveica Polijas klubu Kelces "Vive".

Rastorgujevs, Patrijuks un Mise Pasaules kausā startē sprinta sacensībās

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks un Edgars Mise šodien Čehijā Pasaules kausa posmā sacentīsies desmit kilometru sprintā.

Sacensības sāksies plkst.17.10 pēc Latvijas laika, tiešraidē tās translējot Latvijas Televīzijas 7.ka...

Caune startē Eiropas čempionāta telpās 3000 metru priekšsacīkstēs

Šodien Stambulā Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās 3000 metru distances priekšsacīkstes aizvadīs Latvijas skrējēja Agate Caune.

Otrais priekšsacīkšu skrējiens ar Caunes dalību sāksies plkst.19.43 pēc Latvijas laika.

Finālā, kas paredzēts dienu vēlā...

Bļugera "Golden Knights" izcīna uzvaru pār līgas vicelīderi "Hurricanes"

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera jaunā komanda Vegasas "Golden Knights" trešdien Nacionālā hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) pieveica vienu no līdervienībām Karolīnas "Hurricanes".