lv
9kLM6SBm3MewGEbUbXvyW9OJPsEsMwBFjKfCoQT2
133208

Par pretrunīgajām cilvēka un dzīvnieka attiecībām. Saruna ar filozofu Arti Sveci

Par pretrunīgajām cilvēka un dzīvnieka attiecībām. Saruna ar filozofu Arti Sveci
Ļoti dīvainas attiecības. Tā savu pētniecisko interesi par cilvēka un dzīvnieka attiecībām un līdz ar to par dzīvnieku studijām raksturo Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes docents – filozofs un publicists Artis Svece. Sarunā filozofs ved teju kultūrvēsturiskā ceļojumā, raksturodams, kā laika gaitā mainījušās nereti visnotaļ pretrunīgās cilvēka un dzīvnieka attiecības, kuras daži autori dēvē pat par šizofrēniskām.
ES vēlas vienotu kiberaizsardzības politiku cīņai pret agresoru uzbrukumiem
Eiropas Komisija ir ierosinājusi jaunu Eirobas Savienības (ES) kiberaizsardzības politiku, lai palīdzētu valstu valdībām sadarboties kiberuzbrukumu apkarošanā no tā'dam valstīm kā Krievija, raksta medijs "Politico".
Pārspēts Lāčplēša dienas nacionālais siltuma rekords
11. novembrī pulksten 11 gaisa temperatūra Kolkā pakāpās līdz +13,2 grādiem, un tik silts laiks Lāčplēša dienā Latvijā ir pirmo reizi novērojumu vēsturē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
«Humpalu medību» fināls. Kurš būs uzvarētājs?
Šova "Humpalu medības" 1. sezona ir noslēgusies. Šajā fināla epizodē ir palikuši vien divi finālisti, kas šoreiz uz lietoto preču veikalu dodas vieni paši. Viņiem ir noteikts gan iztērējamās naudas, gan apģērba svara limits. Kurš būs labākais humpalu m...


Komentāri