gQLuz1lq2BxpImj48OGkd6iOPcaGT8dTGpWTkp9I
1274742

Metta līdz 2024.gadam pagarina līgumu ar aizsargu Uldriķi

Latvijas futbola virslīgas komanda "Metta" līdz 2024.gadam pagarinājusi līgumu ar aizsargu Normundu Uldriķi, informē klubs.

22 gadus vecais Uldriķis ir "Metta" akadēmijas audzēknis un Latvijas augstākajā līgā spēlē kopš 2018.gada.

2022.gada sezonā aizsargs laukumā devās 21 mačā, spēlēja 1722 minūtes un guva vienus vārtus. Pirmos vārtus Latvijas virslīgā Uldriķis guva 2019.gada 12.maijā, Hanzas vidusskolas laukumā kaldinot "Metta" uzvaru 2:1 pār "Ventspili".

Latvijas U-21 izlasē Uldriķis piedalījies septiņās spēlēs, visās laukumā pavadot 90 minūtes.

"Metta" iepriekšējā sezonā Latvijas čempionātā ieņēma devīto vietu, pārspēlēs saglabājot vietu augstākajā līgā.

Daugaviņam 3 rezultativitātes punkti DEL mačā; Indrašim vārtu guvums

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš piektdien atzīmējās ar trim rezultativitātes punktiem Izerlonas "Roosters" zaudētā Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē, bet Miks Indrašis ar gūtiem vārtiem sekmēja Švenningenes "Wild Wings" uzvaru.