EAkFI3xZsNJBetn9QvXh4HROSLs4wtxYnv3hzIkY
1273810

Ernests Zēbolds Pasaules kausa sacensībās BMX frīstailā izcīna 15.vietu

Latvijas sportists Ernests Zēbolds piektdien Saūda Arābijā ieņēma 15.vietu Pasaules kausa pirmā posma sacensībās BMX frīstailā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Ceturtdien kvalifikācijā Zēbolds ar 70,20 punktiem ierindojās 18.vietā, bet Tomass Grīnbergs ar 53,60 punktiem - 32.vietā 56 startējušo vidū.

Kvalifikācijā pārliecinoši labāko rezultātu ar 87,50 punktiem sasniedza amerikānis Markuss Kristofers.

Piektdien 24 sportisti cīnījās par 12 vietām finālā, un Zēbolds pusfinālā izcīnīja 15.vietu, ziņo LRF.

Šajā nedēļā Rijādas pievārtē norisinās Pasaules kausa sezonas pirmās sacensības BMX frīstailā. Vēl šajā sezonā norisināsies Pasaules kausa sacensības Monpeljē (17.-21.maijs) un Briselē (6.-9.jūlijs).

Pasaules čempioni tiks noskaidroti augustā Glāzgovā.

Lemberga krimināllietas iztiesāšanu turpinās nākamnedēļ

Koruptīvos noziegumos apsūdzētā bijušā Ventspils mēra, pašreizējā Ventspils domes deputāta Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu, Rīgas apgabaltiesa plāno turpināt skatīt 20.februārī plkst.10, informēja tiesā.

Šodienas tiesas sēdē deb...

Pastaiga Izgaismotā Liepāja atzīta par labāko gaismas pasākumu Latvijā

Gaismu pastaiga “Izgaismotā Liepāja” saņēmusi Latvijas pasākumu foruma Pasākumu Izcilības balvu un atzīta par 2022. gada labāko gaismas pasākumu Latvijā, informē Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

15.fe...

Zemgale/LLU hokejistiem Mestis līgas mačā uzvara pret somiem

Jelgavas "Zemgale"/LLU piektdien savā laukumā svinēja uzvaru Somijas pēc spēka otrās līgas jeb "Mestis" spēlē.

Jelgavnieki ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pieveica Turku "TuTo".

Visus trīs vārtus jelgavnieki guva vairākumā.

39.minūtē pēc Artūra Homjakova piespēl...