lv
UNkQU7dM1NcYAe5hKwJAHSz02bHbwLKhA0S0Iy44
1075015

Vai latvieši prot jokus? Humora lauciņa celmlauži Jarāns un Bāliņš 'Kultūrklubā'

Vai latvieši prot jokus? Humora lauciņa celmlauži Jarāns un Bāliņš 'Kultūrklubā'
Gads uz Latvijas komēdijas skatuves sācies ar svētkiem - komiķu apvienība "Comedy Latvia" 6. janvārī pasniegusi Latvijas komēdijas balvu "Grābeklis", un pirmo reizi - arī balvu "Par mūža ieguldījumu Latvijas komēdijā". Tā nonākusi deviņdesmitajos gados populārā humora šova "Imanta - Babīte" veidotāju Jāņa Jarāna un Daiņa Porganta rokās. Kā mainījušies latviešu joki un humora izjūta un par ko jokot nedrīkst – par to "Delfi TV" raidījumā "KultūrKlubs" žurnāliste Monika Cālīte sarunājās ar pieredzējušo komiķi Jāni Jarānu un vienu no jaunās paaudzes komiķiem, "Comedy Latvia" un stand-up žanra celmlauzi Latvijā Edgaru Bāliņu.
Plūdu dēļ Jēkabpilī izsludina steidzamu evakuāciju no Pļaviņu ielas

Plūdu dēļ Jēkabpilī šopēcpusdien izsludināta steidzama evakuāciju Pļaviņu ielas posmā no Arvīda Žilinska mūzikas skolas līdz Celtnieku ielai, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Evakuācijas autobusi ir novietoti Auseklīša ielā 4a, Zemg...

Ierosināts kriminālprocess pret diviem 'Gribu palīdzēt bēgļiem' aktīvistiem par darbībām uz robežas (papildināta plkst.14.35)
Valsts robežsardze ir ierosinājusi krimināllietu pret diviem organizācijas "Gribu palīdzēt bēgļiem" biedriem saistībā ar viņu darbībām Latvijas-Baltkrievijas pierobežā, "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" atklāja Valsts Robežsardzes priekšnieks Guntis Pujāts....
Kopš sezonas sākuma Latvijā stacionēti 664 gripas pacienti, reģistrēti 32 mirušie
Kopš gripas sezonas sākuma, kopā no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) monitoringā iesaistītajām slimnīcām līdz šim saņemta informācija par 664 stacionētiem pacientiem ar gripu, kā arī 32 mirušajiem, portālu "Delfi" informēja SPKC.


Komentāri