lv
w9GRbe9AUKTMhtlFiTUW1R6EdMSrQDoL1efrqiiz
1028987

Faktu pārbaude: Baltkrievijas TV maldina par Latvijas nacistiem un 'TV Rain'

Faktu pārbaude: Baltkrievijas TV maldina par Latvijas nacistiem un 'TV Rain'
Baltkrievijas propagandas kanālos ar vien populārākas kļūst intervijas ar "aizbēgušajiem" no Baltijas vai Rietumiem. Visbiežāk intervijās tiek uzturēts naratīvs par slikto Eiropu un "nelāgo attieksmi pret krieviem". Tā nesen kādā Baltkrievijas valdības kontrolētā televīzijas kanāla "Belarus 1" "Youtube" kontā tika publicēts video, kurā kāda "bēgle" stāsta par slikto Latviju. Latvijā esot tikai "nacisti" un tamdēļ Krievijas opozīcijas kanālam "TV Rain" esot atņemta licence. Portāls "Delfi" skaidro, ka tie ir meli.
Mariupolē izvērš masveida piespiedu Krievijas pasu piešķiršanu
Krievijas okupētajā Mariupolē vietējiem iedzīvotājiem masveidā tiek piespiedu kārtā piešķirtas Krievijas pases, pavēstīja pilsētas mēra padomnieks Petro Andrjuščenko.
NATO un Eiropas Savienība paraksta vienošanos, solot stiprināt atbalstu Ukrainai
NATO ģenerālsekretārs Jens Stoltenbergs noslēdzis vienošanos ar Eiropas Savienību (ES), kas paredz stiprināt atbalstu Ukrainai karadarbības laikā, ziņo medijs CNN.
Diasporai aktuālie jautājumi 2023. gadā. Ieskicē diasporas vēstniece Elita Gavele
Latviešu valodas eksāmens, Valsts aizsardzības dienests, diasporas mediji – aktuālos, 2023. gadā risināmos jautājumus Latvijas Radio raidījumā "Globālais latvietis. 21 gadsimts" kopā ar diasporas žurnālistiem ieskicē un apspriež Ārlietu ministrijas spe...


Komentāri