5UZL0ronC5XxnNDzwLBdE6a1ByFIkRl3m1j4rQmc
1028375

Girgensona Sabres piedzīvo sauso zaudējumu NHL mačā (+VIDEO)

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda pirmdien piedzīvoja "sauso" zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 0:4 (0:3, 0:0, 0:1) atzina Filadelfijas "Flyers" pārākumu.

Mača trešajā minūtē, pēc tam, kad "Sabres" zaudēja ripu savā aizsardzības zonā, Zeks Makevens no vārtu priekšas panāca 1:0 "Flyers" labā. Perioda otrajā pusē nepilnas pusotras minūtes laikā Džoels Ferebī ar metienu no zonas vidus un Noā Ketiss pēc vēl vienas "Sabres" hokejistu zaudētas ripas nostiprināja "Flyers" vadību.

Pēdējo reizi viesi izcēlās trešā perioda otrajā minūtē, kad vārtu priekšā sekmīgi nospēlēja Veids Elisons.

"Flyers" 23 gadus vecais vārtsargs Sāmuels Ešons savā karjeras piektajā NHL spēlē pirmo reizi palika nepārspēts, atvairot 28 metienus. Kreigs Endersons tvēra 34 no 38 ripām.

Girgensons šajā duelī uz ledus pavadīja 12 minūtes un septiņas sekundes, no tām 45 sekundes spēlējot mazākumā. Latvietis trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Šajā sezonā Girgensons 37 mačos guvis četrus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.

"Sabres" ar 42 punktiem 38 mačos ieņem desmito vietu Austrumu konferencē, kur "Flyers" ar 39 punktiem 41 duelī ir 14.pozīcijā.

Bufalo hokejisti otrdien mājās cīnīsies ar Sietlas "Kraken".

Ukraina ziņo par Krievijas dzīvā spēka zaudējumiem

Krievijas karaspēka dzīvā spēka zaudējumi Ukrainā līdz otrdienas rītam sasnieguši 112 470 karavīrus, ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Pēc ģenerālštāba datiem, diennakts laikā iznīcināti 710 iebrucēji.

Kopš atkārtotā iebrukuma sākuma 24.februārī Kriev...